Instagram šablony – denní afirmace

Kdo sleduje můj instagram, tak si mohl všimnout, že jsem začínala přidávat různé šablonky na vyplňování a motivační citátky na každý den. A jelikož vím, že pro někoho může být otravné ofocovat si obrazovku mobilu, když chce něco použít, tak jsem si řekla, že vytvořím speciální články, prostor, kde si je budete moci stáhnout, uložit do telefonu a pak ve stories upravit podle vašich potřeb. Stačí jednoduše kliknout na vybraný obrázek, otevře se vám v plné velikosti a pak uložit. Ať se vám líbí, nebojte se mě označovat na IG (@jeveronika). Za každou zpětnou vazbu budu moc ráda.

V těchto galeriích najdete obrázky z kategorie denní afirmace, neboli takové ty motivační citátky. V případě použití pro instagram prosím neodstraňujte credits v dolní části obrázku. Děkuji. Ať se líbí!

DENNÍ AFIRMACE – žluté květy

Moje úplně první motivační kartičky, které jsem začala pravidelně dávat na instagram. Osobně se mi líbí ta barva i obrázek. Dostala se mi ale zpětná vazba, že písmo je na první dobrou špatně čitelné. Nebo hůře čitelné. Proto jsem pak začala dělat další série těchto kartiček na instagram.

DENNÍ AFIRMACE – červené máky

Další z mých sérií na instagram jsou červené máky, které se mi mimochodem také moc líbí.

DENNÍ AFIRMACE – větrné pobřeží

Série větrného pobřeží možná působí pochumrně, ale i tak má své kouzlo a věřím, že si najde své fanoušky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..