Kontakt

Udržovat kontakt s lidmi je důležité a klíčem ke všemu je komunikace, proto pokud kdykoliv cokoliv, stačí se ozvat na e-mail. Samozřejmě přijímám i sponzorské dary, spolupráce, ledviny, panenskou krev a podobně. Stačí jenom napsat a jistě se domluvíme 😉
veseláska srdíčko
Jako hlavní kontakt uvádím svůj e-mail, kam mi můžete psát cokoli vás napadne. Pokud by vás zajímalo, s kým si budete psát, koukněte semka.
veseláska srdíčko

verca@veselaska.cz

veseláska srdíčko
Existuje také facebooková skupina, kam vás všechny srdčeně zvu. Jmenuje se Blogerky a blogeři sobě a kdo neodpoví na otázky, toho tam nepustím.
veseláska srdíčko
Jelikož správné SEO po mě chce, abych měla text alespoň 300 slov dlouhý, tak vám sem něco málo ještě napíšu, abych to splnila a měla tenhle kontakt hezky optimalizovaný. Vážně se nemusíte bát mi kdykoliv cokoliv napsat na e-mail nebo se přidat k naší blogerské skupině.
veseláska srdíčko
Byla bych ráda, kdyby ta skupina fungovala jako komunita, kde spolu budeme probírat různá blogerská témata a nepůjde jenom o tupé postování odkazů. Takové lidi mimochodem z té skupiny mažu a zpětně nepřijímám. Ráda bych, abychom se tam bavily (zatím sme tam jenom ženský) a různých věcech ohledně blogování, radily se, pomáhaly si. Zatím to tak funguje a jsem za to ráda a moc děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..