měsíční veseláska květen 2019

Měsíční Veseláska – Květen 2019

Ahoj, vítám tě u dalšího článku z rubirky měsíční veseláska. Začal nový měsíc a to znamená i nové úkoly, které mají za cíl rozvíjet naší lásku k sobě, a vůbec – nás. Můžeš si všimnout, že květen je tak trochu ve znamení kočiček. Jde o veselou a hravou šablonu a věřím, že si najde své příznivce.

Netradičně jsem se chtěla zeptat už takhle na začátku a požádat tě o zpětnou vazbu. Zajímá mě, jestli se ti měsíční veseláska líbí? Případně klidně i jestli se ti nelíbí? Co se ti na ní líbí? Co jí chybí? Využíváš šablonky pro instagram? Jakákoliv zpětná vazba pro mě bude přínosem v další tvorbě. Můžeš psát do komentářů, nebo klidně na můj e-mail.

Šablona měsíce

Květnovou šablonu si jako klasicky můžeš stáhnout kliknutím na obrázek, ten se ti otevře v novém okně a následně stačí uložit do mobilu. Třeba i publikovat ve svých stories na instagramu a tak 🙂 Kdo by nevěděl, co je to měsíční veseláska a co je jejím posláním, tak doporučuji přečíst článek tady. No a co jsou ty květnové úkoly? Čti dál pod obrázkem 🙂

měsíční veseláska květen 2019

1. Okruh zájmů – vypiš si okruh svých zájmů a zapátrej, jak by se dal rozšířit. Co nového se můžeš naučit. Je ve tvém městě nějaké místo, kde se věnují nějakému koníčku? Láká tě nový jazyk? Nová dovednost?

2. Můj potenciál – vezmi si papír a tužku a vypiš si svoje silné stránky, co dokážeš, co jsi doposud překonal/a, zvládl/a. Můžeš se řídit návodem ze studnice energie.

3. Odpustit si – často v sobě držíme něco z minulosti, co nás trápí, co se nám stalo, co jsme udělali. Je na čase si odpustit a nechat to být. Řídit se bodem sedm, žít tady a teď.

4. Ve zdravém těle… – vyjdi na procházku, zacvič si, protáhni se, ale klidně i jenom medituj. Zkrátka udělej něco dobrého pro své tělo.

5. Rituál krásy – něco jako den v lázních, ale u nás doma. Nebo jestli jedeš do lázní? To se taky počítá. Co takhle si namasírovat chodidla, obličej, krk. Použít svoje oblíbené zkrášlovací prostředky…

6. Moje knihovna – ať už je to knihovna o jedné knize, nebo o desítkách, každý máme tu svou. Zkusme se jí chvíli v rámci vlastní relaxace věnovat, přerovnat, otřít, prolistovat…

7. Tady a teď – žít přítomností je schopnost, která nás odpoutá od trablí a doměnek a zbytečných stresů. Zkuste si vnímat jenom sebe, tady a teď v daném okamžiku. Myšlenkama se nenechte ovlivnit, zaregistrujte je, ale nechte je přejít. Buďte přítomní. Nestresujte se tím co bude.

8. Moje afirmace – afirmace by se daly popsat jako krátké motivační větičky, které si opakujeme a tím si je vžíváme a vštěpujeme do vlastního života a paměti. Zkuste si sepsat pár vlastních afirmací a každý den si je opakovat.

Kalendář květen 2019

Dubnový kalendář byl ve velikonočním kabátku, stejně jako šablona a ten květnový je po vzoru šablony v kočičím kabátku. Nevím proč kočky, neptej se mě, prostě se mě to moc líbilo. Stačí si kliknout na obrázek a uložit si ho do mobilu a pak nastavit jako tapetu. Aby na tebe mohly ty kočičky koukat a zároveň být užitečné 🙂

měsíční veseláska květen kalendář

Na květen je toho celkem dost, zkusila jsem vymyslet věci, které jdou trochu víc do hloubky a mají za cíl nás skutečně rozvíjet. Jsem zvědavá, jak se ti úkoly budou líbit. Neboj se psát do komentářů. A prosím o zpětnou vazbu, jak jsem psala nahoře, budu ti moc vděčná.

Snad se máš krásně,

Verča

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..