jak na instagram ebook zdarma
blog,  instagram

tipy & triky jak na Instagram – e-book ZDARMA jako dárek

A je to tady, to, na co jsme všichni čekali. Nebo teda alespoň já a přiznám se, že vůbec nevím, co k tomu napsat. Nejspíš bych vás měla nějak nalákat. Říct, že tipy a triky jak na instagram je skvělý e-book, který získáte zcela zdarma jako dárek. A že nebudete litovat. Ale dobře, zkusím vás trochu líp nalákat, nemějte mi, prosím, za zlé, když to bude stát za starou bačkoru, takové lákání dělám poprvé.

Co v e-booku najdete

V e-booku najdete nástroje a základní strategie, pomocí kterých můžete rozvíjet svůj profil. Pokud tedy vytrváte a nebudete očekávat výsledky přes noc. Najdete tam jednotlivé tipy k různým strategiím. Moje vlastní poznatky a náměty. Také obrázky jako vizuální pomůcky. A na úplném konci i čtyři pracovní sešity, které vám pomůžou k rozjezdu.

Pokud jsem vás nalákala už teď, klikněte na vstupenku a získejte svůj e-book zdarma jako dárek.

jak na instagram e-book zdarma

Říkají o e-booku

Samozřejmě nechci vypustit nic, co nejdřív někdo neozkoušel, na následujících řádcích si proto můžete přečíst první referenci k e-booku:

„Je ideální pomůckou pro IG začátečníka jako jsem já. Upřímně řečeno, jako pracující máma pětiletých dvojčat nemám čas na dlouhé studování IG strategií. Tato příručka mi odpověděla na všechny mé začátečnické otázky a vnukla mi mnoho nápadů, o kterých bych bez ní neměla ani tušení. Už se těším, až najdu chvilku a vylepším si svůj IG profil NesladkaMama, jehož zaměřením je moje velká vášeň a to opravdové jídlo… bez mouky, cukru a průmyslově zpracovaných potravin.“

@nesladkamama

Proč si e-book stáhnout?

1. E-book jak na instagram dostanete zdarma jako dárek, a i přesto v něm najdete kvalitní obsah, za který bych si mohla nechat zaplatit.

2. Je jasný a stručný, žádná omáčka kolem, která má jenom zaplnit prázdné místo. Tipy jsou popsány přesně, jasně, stručně a výstižně – přesně tak, aby vám mohly začít okamžitě pomáhat budovat váš profil.

3. Pomůže vám nastavit vlastní strategii a vyšplhat se nahoru.

Shrňme si to:

Tak co na to říkáte, nalákala jsem vás dostatečně ke stažení e-booku? Jestli ano, stačí, když kliknete na některou ze vstupenek (obrázků) v tomto článku. Dále je i odkaz ke stránce s e-bookem i horním menu a také v tom bočním. Ať je zkrátka furt na očích. Byla by škoda nechat si ho ujít.

jak na instagram e-book zdarma

Jednodušší už to asi být nemůže, tak klikejte na vstupenku. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete mi napsat na můj e-mail: verca@veselaska.cz, stejně jako tam jsem k dispozici k veškeré zpětné vazbě (kladné či záporné). Dále mě můžete sledovat na mém instagramu @jeveronika.

Stručně o tom, jak jsem tento e-book psala, najdete zde.

Nezapomínejte, prosím, že e-book je ze zákona chráněn autorským právem, jakékoliv nezákoné šíření jeho celku či částí může být vyhodnoceno jako protiprávní jednání a trestáno dle zásluh (míry provinění). Pokud chcete e-book s někým sdílet, není jednodušší cesty, než odkázat na stránky www.veselaska.cz, kde si každý může e-book zdarma stáhnout, jako vy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..